Korene v kanalizácií a odpadovov potrubí Holíč

07.04.2020

Korene v odpadovom potrubí Holíč

Takmer každý z Nás sa už stretol s upchatým odpadom alebo kanalizáciou a  zaujímalo ho čo môže byť za  upchatým potrubím. Najčastejšou príčínou sú usadené mastnoty a zriedkavejšie sa stretávame s prerastenými koreňmi v potrubí. Pýtate sa ako sa tam môžu korene dostať ? Veľmi jednoduchým a častým spôsobom ako sa môže koreň dostať do potrubia je vytlačená gumička na PVC rúrach pri osadení rúr. Poviete si že to je priestor o priemere pár milimetrov ale stačí to na aby sa koreň vtiahol do potrubia a robil problémy.


Ako sa koreňov zbaviť ?

Je dôležité identifikovať miesto a či fakt dôvod upchatia sú korene. Všetky potrebné informácie vieme zistiť pomocou kamery do potrubia. Existujú frézovacie hlavice na odrezanie koreňov ale to nám problém rieši len dočasne keďže koreň odrežeme ale bude opäť rásť ďalej. Najideálnejšie je nájsť presné miesto kadiaľ sa korene vťahujú do potrubia miesto presne natrasovať pomocou vytýčovacieho zariadenia a kus rúry opraviť. 

Máte problémy s upchatým potrubím? Potrebujete pomôcť? Sme Vám k dispozícii. Kontaktujte nás alebo nám zavolajte na číslo 0949881270. Naša firma sa už viac rokov zaoberá krtkovaním a čistením odpadov a kanalizácií s velkým počtom spokojných zákazníkov.