KRTKOVANIE SKALICA

Gbely, Holíč, Skalica, Brodské, Dubovce, Chropov, Kátov, Kopčany, Koválovec, Letničie, Lopašov, Mokrý Háj, Oreské, Petrova Ves, Popudinské Močidľany, Prietržka, Radimov, Radošovce, Trnovec, Unín, Vrádište

0949 881 270 / 0949 881 265

  • Služby poskytujeme komplexne v rámci celého západného Slovenska

  • Krtkujeme wc, upchatý derz, sifón,umavadlá, sprchovavacie kúty, pisoáre, strešné zvody........

  • Rýchly príjazd do 1 hod

  • Najmodernejšia profesionálna technika v oblasti čistenia kanalizácií

  • Cenu určíme najlepšie na mieste po obhliadnutí závady

  • Garancia kvality práce a výhodná cena

Disponujeme vybavenými vozidlami nielen na vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie a čistenie kanalizačných prípojok, no aj čistenie kanalizácií priemyselných objektov, odmasťovanie usadenín z potrubia, čistenie WC, pisoárov a stúpačiek a čistenie umývadiel a odpadových guličiek. Používame modernú technologiu od známych firiem.

Disperzia kalu je vhodná najmä pre čistenie domových pripojovacích kanalizačných potrubí a sanitačných kanalizačných systémov do svetlosti maximálne 500mm. Prebieha vysokotlakovým zariadením, ktoré pracuje pri maximálnom tlaku až do 200 barov a prietokom 70l za min.

Časté prekážky v odpadovom potrubí. Pri našej práci sa najčastejšie s tretávame s prekážkami v potrubí ako vlhčene vreckovky,rolka toaletného papiera, spláchnutá handra, detské obrúsky, detské plienky, buničinové obrúsky, tampóny, hygienické vložky, plastové sitko z WC dezinfekcie a mnohé ďalšie predmety používané v domácnosti.

Čistenie upchatých odpadov Skalica